O NAS

Tradycja, ludzie, rozwój

KUPPER GLASS sp. z o. o. sp. k. to firma rodzinna, której początki sięgają 1990 roku. Bogate doświadczenie oraz profesjonalizm wypracowany w trakcie wieloletniej działalności, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów w zakresie produkcji oraz montażu ścian szklanych.

Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze Klientów, oferując wysokiej jakości produkty oraz praktyczne rozwiązania. Praca jest dla nas wyzwaniem, a ciągły rozwój największą inspiracją. Dokładamy wszelkich starań, aby przestrzegać standardów etycznych i biznesowych we wszystkich obszarach swojej działalności.

Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją, dla których uczciwość, odpowiedzialność i rzetelność stanowią wartości nadrzędne.

Biuro w Gdańsku

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, na początku 2019 r., otworzyliśmy nowe biuro, które jest nie tylko naszym miejscem pracy, ale także wizytówką prowadzonej przez nas działalności. Wykorzystując gamę produktów GSW Office, staraliśmy się racjonalnie zagospodarować przestrzeń, jaką mieliśmy do dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

Produkcja szkła

To tutaj w Liniewie zaczęła się nasza przygoda ze szkłem. Obecnie dzięki naszemu 30-letniemu doświadczeniu przy produkcji i obróbce szkła, jesteśmy w stanie realizować nawet największe inwestycje jako wykonawca ścian szklanych.

Prefabrykacja aluminium oraz magazyn

Zakład obróbki aluminium i magazyn w Pruszczu Gdańskim pozwala nam na kompleksowe oraz indywidualne przygotowanie się do każdej realizacji. To tutaj kompletujemy, a także prefabrykujemy systemy w taki sposób aby maksymalnie skrócić proces montażu na obsługiwanych obiektach. Dzięki takiemu zapleczu jesteśmy w stanie w szybkim tempie reagować i zapobiegać nieoczekiwanym sytuacjom w trakcie prac montażowych oraz serwisowych.

ZARZĄD
Marcin Kupper
Prezes Zarządu Komplementariusza
Romuald Kupper
Członek Zarządu Komplementariusza
Maciej Kupper
Członek Zarządu Komplementariusza
Nasz zespół
Magdalena Czapiewska
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Marta Polasz
Kierownik Projektu
Barbara Aneszko
Projektant
Agnieszka Szramka
Główny Koordynator Produkcji
Aleksandra Ciosek
Koordynator Biura Zarządu
Dawid Piankowski
Koordynator Projektu
Rafał Benke
Koordynator Projektu
Michał Turowski
Kierownik Zakładu Prefabrykacji i Magazynu
Michał Kolczyk
Menedżer ds. Rozwoju
Jacek Goluch
Brygadzista Prac Montażowych
Maciej Piechnik
Doradca Zarządu
Natallia Pratasevich
Specjalista ds. Ofertowania

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Polityka prywatności GoogleWarunki korzystania z usługi.