Nasze realizacje

KLIENT
STALREM

OBIEKT: Salon sprzedaży

Otwarta przestrzeń biurowa połączona z surowym wnętrzem oraz szprosami to kwintesencja stylu industrialnego. Nasze systemy GSW OFFICE idealnie pasują do tego typu aranżacji, dodając jej wyjątkowego i niezwykłego uroku.

stalrem
KLIENT
LPP

OBIEKT: Opera Office

Wspaniała aranżacja w stylu loftowym z zastosowaniem szkła, drewna i aluminium pokazuje obfitość rozwiązań jakimi dysponujemy.  W tej realizacji w ścianę wykończoną czarnymi szprosami wkomponowaliśmy system przesuwny. Efekt z pewnością jest warty uwagi.

lpp
KLIENT
Hapag-Lloyd

OBIEKT: Alchemia Neon

Wyjątkowa aranżacja biura w połączeniu z ciekawą kolorystyką. Wystarczy spojrzeć na pierwsze zdjęcie, aby bezbłędnie wytypować branżę, w której działa Inwestor. W tej realizacji, stosując systemy podwójnego i pojedynczego szklenia, zapewniliśmy przestronne oraz dobrze wyciszone sale konferencyjne.

-hapag-lloyd
KLIENT
Kancelaria Adwokacka

OBIEKT: ul. Mikołaja Kopernika 38/6, Gdynia

Możliwość prowadzenia rozmów poufnych to bardzo ważny element planowania przestrzeni w kancelariach prawnych. Aby spełnić oczekiwania Klienta, zastosowaliśmy połączenie różnych rodzajów ścian oraz drzwi. Dzięki uniwersalności systemów GSW OFFICE całość komponuje się idealnie.

 

kancelaria-adwokacka-
KLIENT
IDEA BANK

OBIEKT: Alchemia Argon Gdańsk.

Barwna aranżacja wnętrza z użyciem ścian podwójnego szklenia, które gwarantują wysoką akustykę pomieszczeń. W tej realizacji widzimy popularne w biurach „budki telefoniczne”, eliminujące hałas otoczenia, a tym samym pozwalające na komfortowe prowadzenie rozmów.

 

idea-bank
KLIENT
BIURO INVEST KOMFORT

OBIEKT: Sea Towers Gdynia.

Łącząc ze sobą nasze systemy ciężko odróżnić gołym okiem ściany o odporności ogniowej od ścian bezklasowych. Uzyskanie takiego efektu jest jednak możliwe dzięki spójnej linii – 35mm – dla wszystkich naszych profili montażowych.

 

 

biuro-invest-komfort-
KLIENT
SII

OBIEKT: Olivia Business Centre Seven.

Szkło gięte, ściany jedno i dwuszybowe oraz stonowana, choć różnorodna kolorystyka, to pierwsze co rzuca się w oczy w tej wyjątkowej inwestycji. Całość wykańczają balustrady szklane, które są uzupełnieniem naszej oferty.

sii
KLIENT
MOWI

OBIEKT: Alchemia Argon

Niesamowite widoki za oknem, a w środku liczne zabudowy szklane, rozświetlające wnętrza. Do tego sala konferencyjna wyposażona w ściany o zmiennej przezierności szkła, pozwalająca na prowadzenie spotkań w pełnym skupieniu.

 

mowi
KLIENT
OLIVIA STAR

OBIEKT: Olivia Business Centre Star

System balustrad GS Railing idealnie dopełnia naszą ofertę. W razie potrzeby kompleksowej zabudowy Państwa przestrzeni biurowej, oferujemy również ten wyjątkowy produkt.

 

olivia-star
KLIENT
ONE

OBIEKT: Alchemia Argon

Zabudowy pojedynczego szklenia to idealne rozwiązanie, aby optycznie powiększyć każde biuro. Zastosowanie drzwi do pełnej wysokości pomieszczeń niewątpliwie dodaje uroku każdej realizacji. Na uwagę zasługują również ściany o zmiennej przezierności szkła, które oczywiście znajdą Państwo w naszej szerokiej ofercie.

one
KLIENT
THYSSEN KRUPP

OBIEKT: Olivia Business Centre Six

Ściany podwójnego szklenia w połączeniu z drzwiami pełnoszklanymi kolejny raz pokazują jak różne połączenia drzwi i systemów możemy zastosować.  Białe wykończenia profili wspaniale komponują sią z jasnym wnętrzem.

thyssen-krupp
KLIENT
NORDEA

OBIEKT: Olivia Business Centre Star

Za oknem widok na piękny Gdańsk, a wewnątrz wiele praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Jednym z nich jest ścianka mobilna, która pozwala na powiększenie przestrzeni konferencyjnej.

nordea
KLIENT
BIURO KUPPER GLASS

OBIEKT: Piastowska 46, Gdańsk

Nasze biuro pełni rolę centrum zarządzania i jest sercem całej firmy. To także nasza wizytówka i salon pokazowy, gdzie mogą Państwo osobiście zapoznać się z naszą ofertą.

Zapraszamy serdecznie w odwiedziny!

biuro-kupper-glass

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Polityka prywatności GoogleWarunki korzystania z usługi.